ODALAR & REZERVASYON YAP

STANDART ODA

  • Standart odalarımız; tek kişilik, 2 kişilik, 3 kişilik ve 4 kişilik konaklamalar için olup oda büyüklüğü 18-25 m2arasında değişmektedir. Tüm standart odalarımız balkonlu ve havuz manzaralıdır. 2 kişilik odalarda tercihe göre 2 tek yatak ya da 1 çift kişilik yatak bulunur. Üç kişilik odalarda 1 çift ve 1 tek kişilik yatak bulunur. 4 kişilik odalarda; 1 çift ve 2 tek kişilik yatak bulunur. Odalarda klima, buzdolabı, TV, telefon, kasa, banyo, duş, WC, saç kurutma makinesi bulunur.

STÜDYO ODA

  • Studio odalarımız 25 m2 büyüklüktedir. İçerisinde mini mutfak bulunan bu odalarımızın tümü havuz manzaralıdır. Odalar maximum 3 kişi konaklamalar içindir. Oda da 1 çift kişilik ,1 tek kişilik yatak ve oturma alanı bulunur. Mini mutfakta elektrikli pişirici, su ısıtıcısı, tost makinesi, yemek pişirme ve servis malzemeleri bulunur. Odalarda klima, buzdolabı, TV, telefon, kasa, banyo, duş, WC, saç kurutma makinesi bulunur.

Apart Daire Bahçe Manzaralı

  • Bahçe manzaralı apart dairelerimizin bulunduğu blok asansörsüzdür. Bu apart dairelerimiz 55-60 m2 büyüklükte, 1 salon, 1 yatak odası ve mutfaktan oluşmaktadır.Salon ve yatak odasında ayrı klimalar bulunur.Apart dairelerimizde maximum 6 kişi konaklayabilir. Yatak odasında 1 çift kişilik,1 tek kişilik yatak; salonda 1 tek kişilik yatak ve 2 adet kanepe bulunur. Kanepeler açılır ve yatak halini alır. Odalarda TV ve kasa bulunur. Mutfakta buzdolabı, elektrikli pişirici, tost makinesi, su ısıtıcısı, yemek pişirme ve servis gereçleri bulunmaktadır.

Apart Daire Havuz Manzaralı

  • Havuz manzaralı apartlarımızın bulunduğu blok asansörlüdür. Apart dairelerimiz 55-60 m2 büyüklükte, 1 salon 1 yatak odası ve mutfaktan oluşmaktadır Salon ve yatak odasında ayrı klimalar bulunur. Apart dairelerimizde maximum 6 kişi konaklayabilir. Yatak odasında 1 çift kişilik,1 tek kişilik yatak; salonda 1 tek kişilik yatak ve 2 adet kanepe bulunur.Kanepeler açılır ve yatak halini alır. Odalarda TV ve kasa bulunur. Mutfakta buzdolabı, elektrikli pişirici, tost makinesi, su ısıtıcısı, yemek pişirme ve servis gereçleri bulunmaktadır.